Biofeedback Vücut Analizi

Kuantum Biofeedback İle vücut analizi nasıl yapılır?

Vücutta her hücrenin (parazit, bakteri, virüs gibi mikroorganizmalar dahil) kendine has bir titreşimi vardır.

ABD, Almanya, Rusya ve Japonya’daki laboratuvarlar tarafından yapılan son araştırmalar, hücrelerin, dokuların ve organların çok kesin biyo-elektriksel özelliklere sahip yapılar olduğunu göstermiştir. Patolojik süreçlerin varlığında, bahsedilen bu özelliklerin önemli ölçüde değişebileceği çok sayıda test yoluyla kanıtlanmıştır. Kuantum Biodeedback cihazı ile yapılan vücut analizi, patolojik süreçleri geleneksel yöntemlerden daha erken tanımlayabilir. Her patolojik süreç kendi elektromanyetik frekansına sahiptir. Biorezonans cihazının veri tabanı, tüm patolojik süreçlerin modellerini içerir. Biorezonans cihazı, hastanın organizmasının elektromanyetik frekanslarını veri tabanındaki frekanslarla otomatik olarak karşılaştırır. Bu işlem süpermarketlerdeki barkodların okutulmasına çok benzemektedir. “Bar kod”, organizmada herhangi bir prosesin elektromanyetik bir ölçeğine benzemektedir. Son aşamada, Biorezonans cihazı otomatik olarak bütünsel iyileştirme yöntemlerini seçer.

Detaylı Bilgi Almak İçin

Kuantum Biofeedback Nedir?

Biorezonans cihazı ile olası sorunların erken dönemde tespit edilmesini ve önlem alınmasını amaçlayan frekans taramasına Quantum Biofeedback Vücut Analizi denir.

Kolay Vücut Analizi

Kuantum Biofeedback yönteminde vücuttan yayılan elektromanyetik frekanslar ölçülerek, alerjiler, ağır metal yükleri, ileride hastalığa dönüşebilecek riskler 1 saat içinde % 88 doğrulukta tespit edilebilir.

Kuantum Biofeedback Vücut Analizi Ne İşe Yarar?

Kullanım amaçları;

Avantajları;

Kuantum Biofeedback Vücut Analizi

Avantajları Hakkında Bilgi Almak İçin