Biorezonans Zayıflama

Sağlıklı Kilo Vermek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Biorezonans Zayıflama Terapileri İle Ekmek, Şeker, Çikolata, Tatlı Vb. Gıda Bağımlılıklarından Kurtularak, Diyet Yapıyor Hissi Yaşamadan Zayıflamak İçin Bizi Arayın

Biorezonans zayıflama terapileri ile ekmek, şeker, çikolata, tatlı gibi gıda bağımlılıklarından kurtulabilir, diyette olduğunuzu hissetmeden sağlıklı şekilde kilo verebilirsiniz.

Beyinde Değil Bedende

Rezonans zayıflama terapileri ile tadı lezzetli gelen zararlı gıdaları bedeninize unutturmaya çalışıyoruz. Böylece diyet yapıyor hissi yaşamadan, sağlıklı beslenip, zorlanmadan kilo vermek mümkün hale geliyor.

Geç Kalmayın

Rezonans zayıflama terapileri karbonhidratlara karşı iştahı azaltıp kilo verebilmenizi kolaylaştırır. Rezonans terapilerinden sonra daha az yemek yiyerek doyabilmek mümkün. Rezonans teknolojisi ile kalıcı olarak zayıflamak mümkün.

Biorezonans Terapileri İle Karbonhidrat Düşkünlüğünden Kurtulun!

Modern çağın getirdiği yeni yemek alışkanlıklarımızda kötü karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu biliyoruz. Türk mutfağında da yoğun olarak tercih edilen karbonhidratlar (hamur işleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar vb.) bağımlılık yaratıyor. Bu bağımlılık hali hepimizde az ya da çok mevcut. Rezonans terapilerini sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl uyguluyorsak kilo vermek için de aynı şekilde uyguluyoruz. Bu kez biorezonans cihazında alkol ya da sigarayı değil, rafine karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdaları kullanıyoruz. Biorezonans kilo verme terapileri yardımı ile vücutta zararlı gıdalara ait frekanslar temizleniyor. Uygulama sırasında sakinleşme-rahatlama halinden başka bir şey hissedilmiyor. Biorezonans terapileri sonrasında gıda bağımlılıkları ortadan kalkıyor, metabolizma hızlanıyor ve kilo vermek kolaylaşıyor.

Diyet yapıyor hissi yaşamadan

Biorezonans İle Kilo Verebilirsiniz!

Biorezonans Sayesinde Sağlıklı Beslenerek Kilo Verebilirsiniz!

Biorezonans sayesinde zorunluluk olduğu için değil bedeniniz istediği için sağlıklı beslenir, zararlı gıdalardan uzaklaşır kolayca kilo verirsiniz.

Biorezonans ile kilo verme terapileri ile diyet yapıyor hissi yaşamadan, gıda bağımlılıklarından kurtularak sağlıklı bir kilo verme süreci yaşarsınız. Adına isterseniz “düşkün olma” isterseniz “çok yeme” ya da “çok sevme” deyin, yaşadığınız bağımlılığın derecesi ne olursa olsun bu terapiler ile giderilebiliyor.

Biorezonans zayıflama terapilerinin yarattığı enerjetik dengelemenin sonucunda sağlıklı beslenme alışkanlığı yeniden kazanılarak “diyet yapmadan zayıflama” hayalleri gerçek oluyor.

Yeme ihtiyacının azalması yanında seansların bir başka etkisi olarak; kendinizi hafiflemiş hissedersiniz, uykularınızın düzelme eğilimine girer, varsa vücut ağrılarınız azalmaya başlar ve duygusal olarak sakinleşirsiniz.

biorezonans-zayiflama

Kilo Vermek İçin Katı Diyetlere Mahkum Değilsiniz!

Biorezonans zayıflama terapileri gıda duyarlılıklarını ortadan kaldırıyor. Zararlı gıdaları yasak olduğu için değil, canınız istemediği İçin tüketmeyecek bu sayede diyet yapıyor hissi yaşamadan kilo verip daha ‘hafif’ hissedeceksiniz.

Biorezonans ile kilo verme terapilerinde, bağımlılık oluşmuş gıdalara özgü elektromanyetik frekanslar vücudunuzdan temizleniyor. Yapılan işlem özünde gıdalar üzerinden uygulanan bir tür bağımlılık terapisi. Vücudunuzun bağımlı olduğu yiyeceği adeta belleğinden çıkartan bu yöntemle artık o yiyeceği tüketme isteği hissetmiyorsunuz.

Biorezonans zayıflama terapileri basit karbonhidrat grubu olarak adlandırılan ekmek, şeker, hamur işleri, tatlılar gibi gıdalar üzerinden uygulandığında iştahınız azalıyor ve kolayca doyuyorsunuz. Böylece çok büyük çaba harcamadan kilo vermeye başlıyorsunuz.

Basit karbonhidratların, kilo aldırmanın dışında sağlığınız için de olumsuz etkileri olduğundan onlardan uzak durarak bazı hastalıklardan da korunmuş oluyorsunuz.

Hamur işleri: Biorezonans ile kilo verme terapileri unlu gıdalar üzerinden uygulandığında hem vücudun bu gıdaya karşı isteği azalıyor hem bu gıdanın yarattığı halsizlik, psikolojik problemler, migren ve geçmeyen baş ağrıları, kronik bağırsak problemleri gibi birçok sağlık probleminde düzelme görülüyor.

Kişinin buğday, arpa ve çavdarda bulunan bir protein olan gluteni tükettiğinde karın ağrısı, ishal veya gaz sancısı gibi sindirim sistemi sorunları yaşamasına glüten duyarlılığı (intoleransı) denir. Biorezonans terapileri, gluten intoleransı (duyarlılığı) yarattığı problemlerin çözümünü sağlayarak da metabolizmaya destek veriyor.

Biorezonans seanslarından sonra kişilerin hamur işlerine düşkünlüğünün ve iştahının azaldığını söyleyebiliriz.

Şekerli gıdalar, tatlılar, çikolatalar: Bu gıdaların sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer bir şekilde bağımlılık yarattığı ifade ediliyor. Şekerin metabolizmayı etkilediği, insülin dengesini değiştirdiği ve insülin dengesizliğinin vücudun enerjiyi depolama eğilimini artırdığını biliyoruz. Biorezonans terapileri hamur işleri ve şeker içeren gıdalar üzerinden yapıldığında bu yiyeceklerin tüketimi “otomatik” olarak azalıyor.

İnek sütü: Gluten içeren gıdalarla birlikte ikinci büyük intolerans grubunu bu ürünler oluşturuyor. Sebebi ise çocukluk çağından itibaren her gün inek sütü içeren gıdalardan herhangi birisini kullanıyor olmamız. Aynı gluten gibi birçok hastalığın gizli sebeplerinden biri olan süt ürünleri duyarlılığı, biorezonansın yoğun olarak odaklandığı konular arasında yer alıyor. Bu terapiler inek sütü içeren gıdalar üzerinden kullanıldığında birçok sağlık probleminde düzelme olabiliyor.

Çok şekerli meyveler: “Çok sevme” ya da “düşkün olma” hali de biorezonans ile kilo verme terapileri ile giderilebiliyor.

Tuz: Çok tuz kullananlar için, terapiler diğer gıdalarla birlikte tuz üzerinden de yapılıyor ve kişilerin tuza “düşkün olma” ya da “az tuz” ile yiyeceklerin tadını alamama gibi sorunları giderilebiliyor.

 

Terapiler sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz.

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve rezonans terapilerinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak azalttığını fark edeceksiniz. Yedikleriniz “otomatik” olarak azalacak. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak.  

Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlanmadan durdurabildiğinizi fark edeceksiniz. Bu bahsedilenler otomatik olarak gerçekleşecek. Yani diyet yapıyor hissi olmadan yediklerinizin kendi kendisine azaldığına şahit olacaksınız.

 

Terapilerin ikinci haftasından itibaren yeme ihtiyacının azalması yanında seansların bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzelme eğilimine girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi hissedeceksiniz. Şeker düşmelerinin, migren ataklarının, varsa menopoz şikayetlerinin ve sabah yorgunluklarının azalması bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden.

Biorezonans zayıflama terapilerini sağlıklı beslenme sürecine başlamak isteyen herkes için öneriyoruz.

* Ekmek, simit, makarna vb. hamur işlerine dayanamayanlar

* Çikolata ya da tatlıya düşkün olanlar

* Kola, gazoz vb. içecek düşkünlüğü olanlar

* Diyet yapmakta zorlananlar

* İnsülin direnci, şeker hastalığı vb. sebebi ile kilo vermekte zorlananlar

* Hormonsal rahatsızlıklarından dolayı kilo vermekte zorlananlar

Biorezonans ile kilo verme terapileri gıda duyarlılıklarını ortadan kaldırıyor. Zararlı gıdaları yasak olduğu için değil, canınız istemediği için tüketmeyecek bu sayede diyet yapıyor hissi yaşamadan kilo verip daha ‘hafif’ hissedeceksiniz.

Biorezonans kilo verme terapileri hamileler, kalp pili ve epilepsi rahatsızlığı olan kişiler dışında herkes kullanabilir.

Terapilerin yan etkisi yoktur.

Sağlık sorununuz yoksa gıda bağımlılıklarından kurtulmak, iştahı azaltmak, zayıflamayı başlatmak için 3 seans biorezonans terapisi genellikle yeterli oluyor. 

Diyetisyen hizmeti almak zorunda olmamakla birlikte zayıflama sürecini hızlandırmak ve daha bilinçli beslenmek isteyenler için diyetisyen desteği faydalı olacaktır.

Evde kullanım için Bach çiçekleri

Kilo verme konusunda, ruhsal problemlerin ön planda olduğu kişiler için yukarıda bahsettiğimiz seanslarda Bach Çiçeklerini de kullanıyoruz. Bach çiçekleri hem rezonans terapileri kapsamında kullandığımız, hem de kişilere evde kullanım için verdiğimiz, gerçek homeopatik preperat olması yanında elektronik yüklemeye de tabi tutulmuş spreyler şeklide. Zayıflama sürecinizde, bu terapiye ihtiyacınız olup olmadığına yaptığımız görüşme sırasında karar veriyoruz.

“Biorezonans Terapileri Sizi Gıda Bağımlılıklarınızdan Kurtarır ve Kolay Kilo Vermenize Yardımcı Olur.”

Kilo Vermek Artık Çok Kolay!