Diyetisyenliklik Hizmetleri

Sağlıklı Beslenerek Kilo Verin

Birlikte Başarabiliriz!

Diyet yapıyor hissi yaşamadan
Videoyu oynat

Senin hayatın, Senin kararın

Dünya Sağlık Örgütüne(WHO) göre; Beslenme, vücudun diyet ihtiyaçları ile ilişkili olarak kabul edilen yiyecek alımıdır. Düzenli fiziksel aktivite ile birlikte yeterli ve iyi dengelenmiş bir diyet sağlığın temel taşıdır. Kötü beslenme, bağışıklığın azalmasına, hastalığa yatkınlığın artmasına, fiziksel ve zihinsel gelişimin azalmasına ve verimliliğin düşmesine yol açabilir.

Beslenme Bilimi;

  • Besin öğelerinin türü,
  • Miktarı,
  • İşlevleri,
  • Besinlerin bileşimi,
  • Gıdaların kimyasal ve fiziksel özellikleri,
  • Üretim aşamasında maruz kaldıkları işlemlerin gıda kalitesi üzerine etkileri,
  • Hastalık ve sağlık durumunda besinlerin beden üzerinde ki etkilerini incelemektedir.

Sağlıklı bir beslenme planı, diyabet, kalp hastalığı, felç ve kanser gibi bulaşıcı olmayan hastalıklardan korumakla birlikte; vitamin-mineral eksikliği gibi yetersiz beslenme sonucu doğabilecek her türlü olumsuzluklardan korunmaya yardımcı olur.

Sağlıklı Beslenme Sürecinde

beraber başarabileceklerimiz

biorezonans-zayiflama

Süreç Nasıl İlerliyor

Her Bir Adımda Birlikteyiz!

Sizce de sağlıklı bir beslenme biçimine geçmek için karar verme zamanı gelmedi mi? Değişime evet demek bu sürecin en önemli adımıdır. Siz de kararınız verdiğinizde bize ulaşın ve hemen başlayalım!

İlk görüşme karşılıklı iletişimin başlangıç aşamasıdır. Bu aşamada sizin geçmiş hastalık ve beslenme öykünüzü detaylıca inceliyoruz. İlk görüşmede tanışma sürecinin ardından sizin laboratuvar bulgularınız değerlendirilmekte ve vücut analiz cihazı ile yağ, kas, su oranı ölçümü yapılmaktadır. Ardında sizin yaşam tarzınıza uygun kişiselleştirilmiş bir beslenme programı hazırlıyor

İlk görüşmede size özel düzenlediğimiz beslenme programını belirli aralıklarla sürecinizin gidişatına göre revize edeceğiz. Kilonuzun, vücut bileşiminizin ve hayat tarzınızın değişimlerine göre beslenme programınız size uygun hale gelecektir. Bu oldukça önemlidir çünkü size en uygun beslenme tarzı sürdürülebilir olandır.

Kurumumuzda haftanın 5 günü sabah 09:00 ve akşam 20:00 saatleri aralarında hizmet verilmektedir. Ayrıca olası ani plan değişikliği durumunda diyetisyeninizle sosyal medya hesapları üzerinden mesai saati dışında iletişime geçebilirsiniz

Sürecin sonuna geldik ve siz artık sağlıklı beslenme alışkanlığı edindiğiniz için ideal kilonuzu koruyabilecek yeterli bilgiye sahipsiniz. Bu sayede sağlığın korunması, zararlı alışkanlıklardan uzak kalmak ve yeterli-dengeli beslenmenin sürdürülmesi konusunda diğer bireylerden bir adım öndesiniz.

Bu değişim sürecini başlatmak ya da daha detaylı bilgi almak için bize ofis numaramızdan ulaşabilir ya da mail atabilirsiniz.

Çalışma sistemimiz hiç bir zaman liste ver gönder mantığında olmadı, süreci her an birlikte, karşılıklı çalışarak ilerletirsek gerçek başarıyı yakalayacağımızı tecrübe ettik ve bu şekilde çalışıyoruz.

Ekibimiz İle Tanışın

Alanında Eğitimli Uzman Kadromuz Her Zaman Yanınızda