Megalife Rezonans Merkezi

Megalife Rezonans Merkezi

Megalife Biorezonans Merkezi2015 yılında sizlere “en iyi teknolojiler ve çağdaş bilimin ışığında”, “Biorezonans Teknolojisi ile ilgili en iyi hizmetleri” sunmak ilkesiyle yola çıktı. Megalife Rezonans Merkezi, kurulduğu günden bu yana ilk gün ki heyecan ve anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir.

Biorezonans tamamen bilimsel temellere dayanan modern bir terapi yöntemidir. Vücudu zararlı etkilerden arındırıp kendini onarma kapasitesini arttırarak bağımlılıklardan kolay ve yan etkisiz bir şekilde kurtulmanızı sağlarken, bağışıklık sisteminin güçlenmesine vesile olarak hastalıklarla daha kolay mücadele edilmesini sağlar. Biorezonans terapileri dünyada bir çok ülkede enerji tıbbı olarak uygulanmaktadır. Biorezoans terapilerinin bilinen yan etkisi yoktur.

Ülkemizde yüzbinlerce kişi, biorezonans yöntemiyle sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları hayatından çıkarmayı başardı, onbinlerce kişi alerjilerinden biorezorans yöntemiyle kurtuldu.

Merkezimizde biorezonans terapileri diyetisyen ve psikolog hizmetleri ile desteklemektedir. Danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre sigara bırakma ve alkol bırakma terapileri psikolog desteği, kilo verme terapileri diyetisyen desteği ile kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Megalife Rezonans Terapi Merkezi olarak sizleri de bir kahvemizi içmeye davet ediyoruz. Buyurun gelin. Size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sağlığınız Herşeyden Önemli

Ekibimiz İle Tanışın

Alanında Eğitimli Uzman Kadromuz Her Zaman Yanınızda