Biorezonans sigara bırakma merkezleri

Sigara bağımlılığının ne derece tutkulu bir bağımlılık olduğunu ve bundan vazgeçmenin çok zorlu bir süreç olduğunu en iyi bilenler yine sigara bağımlılarıdır. Sigarayı hayatından çıkarmak isteyen, bunun için harekete geçen birçok bağımlının girişimi ne yazık ki hüsranla sonuçlanmaktadır. Çünkü sigara bırakma süreci ciddi bir kararlılık, azim, kendine güven ve sabır isteyen bir süreçtir. Sigarayı bırakmak için Biorezonans sigara bırakma merkezleri ‘nden destek alabilirsiniz.

Sigaradan Kurtulmak İçin:
• Kendinize sonsuz güvenin, başaracağınıza inanırsanız gerçekten de başardığınızı göreceksiniz
• Sigarayı hayatınızdan çıkarma aşamasında onun yerine başka bir şeyler koymaya çalışın. Boşluğu doldurmayı başarırsanız her şey daha kolay olacaktır.
• Sigara içen arkadaşlarınızı bir süreliğine görmemeye çalışın.
• Sigara kullanımının serbest olduğu mekanlardan uzak durun.
• Sakız çiğneyin ya da meyve tüketin ki ağzınızdaki boşluk hissi baskın olmasın.
• Sigaranın sağlığınıza verdiği zararlarla ilgili yazılar okuyun, araştırmalar yapın.
• Kendinze değişik hobiler edinin, hayata daha sıkı tutundukça sigaranın önemsizliğini kavrayacaksınız.
• Kendi başınıza bu işin altından kalkamayacaksanız biorezonans terapi yardımı alın.

Biorezonans sigara bırakma merkezleri

Biorezonans İle Sigarayı Bırakmak:
Biorezonans terapisi sanıldığı kadar uzun sürmeyen, başarı yüzdesi oldukça yüksek ve uygulanabilen yaş aralığı oldukça geniş bir tedavi şekli olması dolayısıyla sıkça tercih edilmektedir. Biorezonans terapisi bir cihaz uygulaması olup sadece cihaz müdahalesiyle sonlanan tedavi türüdür. Bu demek oluyor ki bu tedavide hiçbir kimyasal içerikli ilaç kullanılmaz, bu nedenle de son derece güvenlidir.

Bu tedavi şeklinde hastanın vücudundaki frekans uyumu incelenir ve uyumu bozan frekans aralığı saptanır. Bunun için testlerden faydalanılmaktadır. Tespit çalışmasından sonra cihaz yardımıyla belirlenen frekanslar vücuttan alınır ve hedeflenen özelliklere getirilerek vücuda tekrar verilir. Burada amaç vücudun eski uyumlu işleyişini yakalamaktır. Vücuda güçlendirilmiş olarak tekrar verilen frekanslar artık tamamen yeni bir boyuta ulaşmış ve tam uyum sağlanmıştır. Bu nokta yakalandığında tedavi başarıya ulaşacaktır.
Biorezonans sigara bırakma merkezleri desteği ile kolayca sigarayı bırakabilirsiniz.

Scroll to Top