Sigara Bırakmak İçin Neler Yapılabilir

Bir insanın hayatı boyunca kendisi için yapacağı en büyük iyilik bağımlılıklarını sonlandırıp bedenine verdiği zararı telafi etmektir. Sigara Bırakmak İçin Neler Yapılabilir?

Bu noktada bağımlılığın adı çok da önemli değildir. Asıl önemli olan bedeninizin gördüğü zararın boyutu, aynı zamanda psikolojik olarak ne kadar etkilendiğinizdir. İşte sigara kişinin hayatını alt üst eden, fiziksel ve psikolojik yaralar açan aynı zamanda toplumsal koşulları da tetikleyen son derece zararlı bir alışkanlıktır.

Sigaradan kurtulmak istemek belki de bunu başarmanın ilk adımıdır. Bu nedenle denemekten korkmamalı ve cesurca davranarak zorlukları göğüsleyebilmelisiniz.

Sigara Bırakmak İçin Neler Yapılabilir?

  • Sigarayı bırakabilmek için oldukça kararlı ve inatçı olmanız başarabilmeniz için elinizde olması gereken ilk anahtardır. Bu anahtar sayesinde önünüze çıkan zorlu engeller göreceksiniz ki devleşmekten çıkacak ve daha insani boyutlara dönecektir.
  • Sigarayı bırakmak istiyorsanız kişisel arınma sürecinizi evinizde de gerçekleştirmeli ve sigarayı çağrıştıran her ne varsa onlardan kurtulmalısınız. Böylece size sigarayı anımsatan tüm uyaranlar ortadan kalkmış olur.
  • Zorlanacağınızı düşündüğünüz anlarda nikotin bantlarından ya da nikotin sakızlarından destek alabilirsiniz.
  • İsterseniz bu süreçte psikolojik destek alarak kendi yükünüzü hafifletebilir ve başarı yüzdenizi yukarılara çekebilirsiniz. Unutmayın ki yalnız hissetmek sizi güçsüzleştirirken kalabalık hissetmek size güç katacaktır.
  • Sigarayı bırakmanın etkin yollarından biri de biorezonans tedavisine başvurmaktır. Bu tedavi şekli tamamen vücudun maddesel ışınım yapısından yola çıkarak geliştirilmiş bir elektromanyetik enerji ölçümüne dayalıdır. Hücrelerin yaydığı frekanslar arası uyumu değerlendirip uyumu bozan frekansları belirlemek, vücuttan toplamak ve tamamen ters özellikli frekanslarla güçlendirerek tekrar vücuda vermek esasına dayanır. Biorezonans terapi ile sigarayı bırakmak için geliştirilmiş bir cihazla vücudunuzdan istenmeyen frekansların toplanması gerçekleştirilir. Bundan sonraki aşama frekansların tekrar uyumu için iyileştirme çalışmalarının gerçekleştirilmesidir. Hedeflenen frekans iyileştirilmesi gerçekleştikten sonra bağımlıda sigara isteği tamamen son bulur. İşte biorezonans tedavi süreci tam anlamıyla bunu ifade etmektedir. Zaten diğer yöntemlerden ayrıldığı nokta da budur. Rezonans tedavisinin sonunda sigaraya dair yaşanmışlık haritanız da tümüyle yok olacak ve siz ilerleyen zamanlarda sigaraya karşı herhangi bir istek duymayacaksınız.
Scroll to Top