Sigarayı bırakmanın kolay yolu

Biorezonans; Sigarayı bırakmanın kolay yolu!

Bağımlılık yapıcı özelliği ve bedenin nikotine karşı kazandığı tolerans hali sebebiyle sigara alışkanlığına yardım almadan son vermek zordur. Biorezonans tekniği, dünya genelinde uygulanan ve çok yüksek başarı oranlarına sahip bir yöntemdir. Siz de biorezonans terapisi ile sigarayı bırakmış, hayatına daha sağlıklı ve konforlu bir şekilde devam eden milyonlarca insan arasına katılabilirsiniz. Biorezonans yöntemi sigarayı bırakmanın kolay yolu.

Biorezonans, vücuttaki nikotin frekans modelinin, ayna görüntüsü olarak vücuda geri gönderilmesi yolu ile bağımlılığın yok edilmesi prensibine dayanan bir tedavi yöntemidir.

Biorezonans terapisinde temel amaç;

Vücutta bağımlılık yaratan maddelerin ve alerjenlerin, detoks tekniği ile temizlenmesidir. Sigaraya olan duyarlılık hissi ve ihtiyaç duygusu azaltılarak, kişinin bağımlılıktan tamamen uzaklaşma durumuna dönmesi sağlanır.

Sonuç olarak, vücudun detoksifikasyon (detoks) sistemi, böbrekler ve deri yoluyla ilişkili sigara toksinlerini ve nikotini ortadan kaldırır. Tıbbi yardım almadan ve doğrudan sigarayı bırakan insanların kısa bir süre sonra tekrar sigara kullanmaya başlaması, toksinlerin detoks ile bedenden atılamamasının ve vücudun hala nikotine olan ihtiyacının bir sonucudur.

Biorezonans ile tek seansta sigara alışkanlığınıza son verebilirsiniz.

Günümüzde doktorlar ve uzmanlar tarafından etkin bir şekilde kullanılan biorezonans terapisi, sadece sigarayı bırakmak için değil, aynı zamanda alerji tedavileri, kilo verme, ilaç ve alkol bağımlılığı gibi çok sayıda sorunla mücadele edebilmek için de etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Almanya’da geliştirilen biorezonans tedavisi 1977 yılından bugüne kadar çok sayıda kişinin bağımlılık sorununa kalıcı çözümler üreten bir tedavi yöntemi olarak kabul edilmiştir. Sigarayı bırakmanın kolay yolu.

Yaklaşık 10 yıl önce Polonya’da bir hekim, sigara bağımlısı olan bir hastasına biorezonans tedavisinin temel alerji inversiyon ilkesini uyguladı ve hastayı sigara bağımlılığından tamamen kurtarmayı başardı. Yoksunluk yaşamadan sigara bırakmak isteyen hasta grupları üzerinde uygulanan tedavi sadece bir seansta %80’e yakın bir başarı elde edilmesini sağlamıştır.

Sigara; psikolojik alışkanlık, koku dürtüsü ve fiziksel bağımlılık yaratır. Sigara içerdiği nikotin nedeniyle sigaranın, bedensel ihtiyaç olarak algılanmasını sağlayan bir maddedir. Nikotinin beyinde meydana getirdiği etki “iyi hissediyorum” duygusudur. Özellikle yoğun stres, depresyon ve anksiyete durumlarında sigara içme arzusu, en üst seviyeye çıkar. Vücut, bu yoğun psikolojik yükten kurtulabilmek için tek çıkış yolunu sigara içmek de bulur. Biorezonans tedavisi ile nikotinin izleri ters frekansa dönüştürülerek vücuttan atılır. Bedeniniz, sigara dumanına karşı yabancılaşır ve nikotine karşı olan bağımlılık ihtiyacınız en aza iner. Sigarayı bırakmanın kolay yolu. Biorezonans sigara bırakma yolları.

Profesyonel Desteğin Önemi

Biorezonans yöntemi, sigarayı bırakmak için en ideal ve en kestirme tedavi yöntemlerinden biridir. Biorezonans yöntemiyle tek seansta sigara bırakmak mümkündür. Sigarayı bırakmak için tercih edilen genel kabul görmüş tedavi tekniklerinden çok daha hızlı ve zahmetsiz çözüme ulaşmanıza olanak tanır. İğneler, uzun süreli ilaç kullanımı ve nikotin bandı gibi rahatsız edici ve bazı yan etkileri de bulunan tedavi yöntemlerine ihtiyacınız kalmaz.

Megalife Rezonans Terapi Merkezi, 10 yılı aşkın bir süredir biorezonans terapileri alnında faaliyet gösteren NEO-Clinics merkezleri üyesidir. Megalife Rezonans Terapi Merkezi, çok sayıda kişinin sigara bağımlılığından kurtulmasına yardımcı olmuştur. Siz de Megalife’ın desteği ile hızlı ve etkili bir şekilde sigarayı bırakarak, daha mutlu ve daha sağlıklı bir hayata sahip olabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top