Biorezonans ve Gıda Bağımlılığı

Karbonhidratlar, kan şekerini hızla yükselten ve aynı hızla düşürerek ani yeme krizlerine neden olur. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen, düşük besin değerine karşın yüksek kalori değerine sahip olan besin maddeleri kilo vermeyi engeller.  Biorezonans ile gıda bağımlılık terapileri uygulanarak bu engeller ortadan kaldırılmaktadır. Biorezonans cihazıyla herhangi bir besin maddesinin çevreye yaydığı elektromanyetik salınımların frekansı tespit edilir. Besin maddelerinin insan vücudunda sebep olduğu elektromanyetik etki , besin maddesinin salınım frekans değeri  tersine çevrilerek silinebilir. Bu sayede kişiler gıda bağımlılıklarından kurtulur. Daha az yemek yiyerek doymaya başlar.

Biorezonans ve Gıda Bağımlılığı

Biorezonans terapileri ile iştah kontrolü sağlamak mümkündür. Biorezonans cihazı ile kilo verme ve gıda bağımlılık terapileri de gerçekleştirilmektedir. Biorezonans terapisi iştah kontrolü sağlama konusunda son derece etkili olabilmektedir. Kişinin özellikle düşkün olduğu ve kilo almasına neden olan besinleri tüketme isteğinde azalma sağlamaktadır. Bu besinler bazıları için çikolata ve diğer tatlılar iken bazıları içinse hamur işi ,makarna vb. olabilir. Fazla kilolara neden olan besin maddelerinin tespit edilmesi ve bu besin maddeleri üzerinde enerjetik çalışma yapılması kişinin beslenme alışkanların da ciddi değişimlere yol açmaktadır.

Gıdalar bağımlılığını ortadan kaldırma amacıyla uygulanan rezonans terapilerinde, kişinin iştahını çok daha kolay kontrol etmesi sağlanırken, kilo vermede en önemli etkenlerden biri olan stres kontrolünü de kolaylaştırır. Kilo problemi yaşayan kişiler yeme alışkanlıklarını değiştirme kararı aldıktan birkaç gün sonra yaşadığı yoğun stres yüzünden rahatlamak adına bağımlılık düzeyinde tüketmeye alışkın olduğu sağlıksız besin maddelerine geri döner. Bu stresle başa çıkılamaması ve sağlıksız gıdaları yoğun miktarda tüketmeye geri dönülmesi kişinin bir kısır döngüye girmesine ve kilo verememesine neden olur. Rezonans terapileri; bu gıdalara olan fiziksel bağımlılığı ortadan kaldırarak, kişilerin bu besin maddelerini tüketmeden durabilmelerini sağlamaktadır, böylelikle kişiler stres yaşamadan kilo verebilirler. Ataşehir Zayıflama Merkezi

Scroll to Top