Gıda bağımlılıklarından nasıl kurtulurum?

Gıda bağımlılıklarından nasıl kurtulurum? Kilo verme uğruna, günlerce aç kalıyor ve ne yazık ki en sevdiğimiz yiyecekleri reddediyoruz. Yine de her seferinde, dayanamıyor ve zayıflama fikrini bir süreliğine rafa kaldırıyoruz. Zayıflamak için bu kadar işkence çekerken, karşılığını görememenin verdiği üzüntü bir yana. Bir de mahrum kaldığımız yiyecekleri düşünerek günlerce acı çekiyoruz. Ya da tam hayallerimizdeki kiloya, aylar süren mücadelemiz sonucunda ulaşıyoruz. Ama bir türlü o kiloda kalamıyor ve hızla kilo almaya başlıyoruz. Hayat kalitesini bu denli düşüren, bizi mutsuz eden diyet programları olmasaydı, her şey daha güzel olabilirdi.

Gıda bağımlılıklarından nasıl kurtulurum?

Zayıflamak isteyen bir kişi için önemli olan elbette zayıflamaktır ancak zayıflamanın yanı sıra istediği kiloda kalmak daha büyük önem arz eder. Kilo almanızda büyük etkisi bulunan karbonhidratlar ve varsa diğer gıda bağımlılıklarını ortadan kaldırma yöntemi olan Rezonans sayesinde kolayca zayıflayabilir ve ideal kilonuzda fazla çaba sarf etmeden kalabilirsiniz.

Rezonans, size yağ ve kilo olarak dönen gıdalardan kurtulmanız için bir anahtar. Örneğin, aşırı derecede çikolata tüketiyor ve bu yüzden kilo vermekte zorlanıyorsanız, bu bağımlılığınız terapi ile azaltılabiliyor. Bir süre sonra aslında bağımlısı olduğunuz gıdadan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Yani vücudunuz, eskisine nazaran, kilo almanızı sağlayan maddelere daha az ihtiyaç duymaya başlıyor.

Zayıflama aşamasında kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yemeden duramadığınız sonrasında da hızla kilo almanızı sağlayan gıda bağımlılıklarından rezonans terapi yöntemi ile kurtulabilirsiniz.

Kilo vermek isteyen kişilerin metabolizmasını dengeleyen biorezonans terapileri sonrasında, ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratlar, vücut tarafından daha az istenmeye başlıyor ve eskisine nazaran daha az tüketildiğinde tatmin duygusu oluşturuyor.

Biorezonans kilo verme terapileri diyet yapıyormuş hissini tamamen ortadan kaldırıyor. Diyet yapmadan zayıfla sağlığını geri kazan. Sağlıklı beslenmek tıbbi açıdan vücuttaki pek çok hastalıkla da mücadele ediyor. Gıda bağımlılığından kurtularak sağlıklı beslenmeye başlayan kişilerde migren atakları, uyku düzensizliği, insülin direnci vb. problemler de azalarak sağlıklı kilo vermek mümkün hale geliyor.

Gıda bağımlılıklarından kurtularak sağlıklı beslenmeye başlamayan insanların bağışıklık sistemi güçlenir. Vücuttaki toksik maddelerin atılması da sağlanarak genel sağlık durumu da iyileşmeye başlar. İstanbul Biorezonans Merkezi

Scroll to Top